Energia sprężonego powietrza

Atmopol

Sprężarki z wtryskiem oleju

almig logo rgb

Almig - Sprężarki z wtryskiem oleju

Almig - Sprężarki z wtryskiem oleju

Sprężarki Almig. Firma ALMiG jest jednym z wiodących dostawców systemów technologii sprężonego powietrza i posiada wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu i dostarczaniu rozwiązań premium w branży sprężonego powietrza.

Przejdź do oferty
atmos

Atmos - Sprężarki z wtryskiem oleju

Atmos - Sprężarki z wtryskiem oleju

Sprężarki Atmos. Firma ATMOS Chrást s.r.o. jest czeskim producentem sprężarek śrubowych, zarówno elektrycznych, jak i przewoźnych o napędzie spalinowym.

Przejdź do oferty
Firstair sprezarki logo

FirstAir - Sprężarki z wtryskiem oleju

FirstAir - Sprężarki z wtryskiem oleju

FirstAir jest marką sprężarek śrubowych stworzoną przez firmę ALMiG Kompressoren GmbH specjalnie do zastosowań warsztatowych oraz profesjonalnych, szczególnie dla mniejszych firm lub instytucji.

Przejdź do oferty

Sprężarki z wtryskiem oleju są urządzeniami zaprojektowanymi dla zapewnienia maksymalnej sprawności, niezawodności przy jednocześnie niskich kosztach eksploatacji. Nadają się one szczególnie do pracy przy stale wysokim zapotrzebowaniu na sprężone powietrze. Zakres wydajności wynosi od 0,3 do 60,00 m³/min przy maksymalnym ciśnieniu roboczym od 5 do 13 barów.  Dzięki temu sprężarki śrubowe nadają się do szerokiego zakresu zastosowań – od małych zakładów rzemieślniczych, poprzez średnie przedsiębiorstwa, aż po wielki przemysł. Sprężarki śrubowe dzielimy na smarowane / chłodzone olejem – do ogólnych zastosowań przemysłowych oraz na bezolejowe, które znajdują zastosowanie w aplikacjach wymagających szczególnej czystości sprężonego powietrza takich jak produkcja leków, żywności czy tez zaawansowanej elektroniki. Naszymi dostawcami sprężarek śrubowych są firmy z przeszło stuletnią tradycją produkcji maszyn, czeska Atmos-Chrast s.r.o i niemiecka ALMiG Kompressoren GmbH, z bogatym doświadczeniem w produkcji sprężarek o wydajności regulowanej prędkością obrotową silnika napędowego.