Energia sprężonego powietrza

  • Atmopol
  • $
  • FirstAir – Sprężarki z wtryskiem oleju

Atmopol

FirstAir – Sprężarki z wtryskiem oleju

Sprężarki FistAir. FirstAir jest marką sprężarek śrubowych stworzoną przez firmę ALMiG Kompressoren GmbH specjalnie do zastosowań warsztatowych oraz profesjonalnych, szczególnie dla mniejszych firm lub instytucji. Sprężarki śrubowe firstAir są sprężarkami chłodzonymi powietrzem o nominalnej mocy silnika od 3 do 22 kW i ciśnieniu roboczym od 8 do 10 bar(g).

Sprężarki śrubowe firstAir są sprężarkami smarowanymi wtryskiem oleju, z napędem przekładnią pasową. Dzięki dużym stopniom śrubowym osiągają znakomite parametry robocze bez przeciążania silnika elektrycznego. Te cechy przekładają się  na ich wysoką niezawodność i długą żywotność co czyni je idealnym rozwiązaniem dla klientów poszukujących budżetowego rozwiązania bez kompromisu z jakością.

Do mocy 15 kW firstAir oferuje rozwiązania typu Combi, ze sprężarką i układem uzdatniania, zamontowanymi na zbiorniku buforowym. Podłączając jeden przewód zasilający klient otrzymuje kompletne rozwiązania zapewniające osuszone i przefiltrowane sprężone powietrze, gotowe do zastosowania w prawie każdym procesie produkcyjnym

Firstair sprezarki logo