Energia sprężonego powietrza

Atmopol

Serwis sprężarek śrubowych

Nasz serwis sprężarek śrubowych świadczy profesjonalne usługi, zarówno gwarancyjne jak i pogwarancyjne, dla sprężarek śrubowych, urządzeń uzdatniających sprężone powietrze (osuszacze ziębnicze, adsorpcyjne) czy instalacji sprężonego powietrza.

Serwis Almig i Atmos

Podstawę naszej działalności stanowi serwisowanie sprężarek ALMiG i Atmos których to firm posiadamy autoryzacje na wykonywanie serwisów i napraw w okresie gwarancji.  Świadczymy również całą gamę usług pogwarancyjnych, również dla innych marek kompresorów i producentów urządzeń sprężonego powietrza.

Naprawa i remonty sprężarek śrubowych i instalacji sprężonego powietrza

Nasz warsztat w Krakowie wykonuje naprawy i remonty stopni śrubowych czy remonty kapitalne całych sprężarek. Dla swoich klientów posiadamy w zasobach sprężarki zastępcze które można tymczasowo zainstalować u klienta na czas poważniejszych awarii czy remontów.

Sprawdzone części zamienne do naprawy kompresorów

Korzystamy ze sprawdzonych części zamiennych i eksploatacyjnych od renomowanych dostawców. Dysponujemy własnym magazynem części zamiennych i eksploatacyjnych do różnych znajdujących się na rynku typów kompresorów śrubowych, co zapewnia szybką realizację naprawy sprężarek. Staramy się działać jak najszybciej, by sprawnie reagować na potrzeby naszych Klientów.

Nasz serwis reaguje do 24 godzin

Czas naszej reakcji na zgłoszenie to 24 godziny – do tego czasu mogą Państwo liczyć na fachową obsługę i serwis kompresorów. Oferujemy podpisywanie stałych umów z naszą firmą, co pozwoli w każdej chwili korzystać z naszych usług przy ograniczeniu formalności.

Punkty naprawcze w całej Polsce

Dzięki współpracy z wieloma punktami naprawczymi, znajdującymi się w różnych miejscach kraju, możemy zapewnić krótki czas realizacji zleceń.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.