Atmopol

Energia sprężonego powietrza

dostawa i montaż na terenie całej Polski

Dostarczamy urządzenia sprężonego powietrza 

Atmopol jest dostawcą urządzeń wytwarzających sprężone powietrze – sprężarek i kompresorów – uzdatniania sprężonego powietrza – osuszacze, filtry, zrzuty kondensatu, separatory – oraz instalacji sprężonego powietrza i systemów wentylacji sprężarek. Nasze rozwiązania są nakierowane na maksymalną efektywność ekonomiczną i energetyczną, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa technologicznego dla naszych klientów

Firma ATMOPOL oferuje Państwu kompletne stacje sprężonego powietrza. Posiadamy swoich wieloletnich partnerów handlowych z Czech, Niemiec, Włoch i Belgii. Naszym głównym celem jest właściwy oraz najbardziej ekonomiczny model układu sprężonego powietrza, który w sposób elastyczny jest kompatybilny z różnymi warunkami eksploatacji. Wprowadzamy zarówno do kompresorów jak i systemów uzdatniania sprężonego powietrza rozwiązania mające na celu maksymalizację oszczędności energii.

Oferujemy kompresory śrubowe wiodących światowych producentów. Nowością są kompresory śrubowe z zabudowanym wewnątrz urządzenia osuszaczem adsorpcyjnym, regenerowanym na gorąco ciepłem odpadowym z kompresora. Innowacyjnym rozwiązaniem jest możliwość regulacji ciśnieniowego punktu rosy.

Wykonujemy instalacje sprężonego powietrza oraz inne instalacje sanitarne i przemysłowe z wykorzystaniem różnych technologii i materiałów. Nasza wiedza techniczna i zasoby pozwalają nam spełnić oczekiwania wymagających klientów

Nasz dział serwisowy wykonuje przeglądy i remonty kompresorów śrubowych wszystkich wiodących firm. Wykonujemy remonty i przeglądy systemów uzdatniania sprężonego powietrza w zakresie osuszaczy ziębniczych i adsorpcyjnych, filtrów sprężonego powietrza i drenów kondensatu.

Atmopol

Ćwierć wieku doświadczenia

Atmopol

Galeria