almig logo rgb

Sprężarki o stałej wydajności

COMBI.png

Combi 5,5-22 kW

Combi 5,5-22 kW

Dzięki niewielkiemu zapotrzebowaniu na miejsce i bardzo niskiemu poziomowi hałasu urządzenia serii COMBI mogą być instalowane dokładnie tam, gdzie potrzebne jest sprężone powietrze, co pozwala zaoszczędzić przedsiębiorstwu dużych inwestycji w kosztowne przewody ciśnieniowe. Urządzenia z napędem pasowym serii COMBI znajdują zastosowanie w rzemiośle i przemyśle ciężkim.

Przejdź do oferty
BELT XP.png

Belt XP 4-37 kW

Belt XP 4-37 kW

Stabilne ciśnienie powietrza, stały przepływ objętościowy i cicha praca ciągła to tylko niektóre z zalet, jakie posiada seria ALMiG BELT XP.

Przejdź do oferty
G DriveT.png

G-Drive T 90-315 kW

G-Drive T 90-315 kW

Seria sprężarek G-DRIVE T Dwa połączone, optymalnie dopasowane stopnie sprężarki osiągają specyficzną wydajność, która nie ma sobie równych. Seria sprężarek G-Drive T firmy ALMiG zapewnia zatem większy przepływ objętościowy przy jednocześnie niższym zużyciu energii

Przejdź do oferty
lento.png

Gear XP 22-200kW

Gear XP 22-200kW

Sprężarki śrubowe ALMIG serii GEAR XP zostały zaprojektowane w sposób zapewniający maksymalną niezawodność przy niskich kosztach eksploatacji i serwisowania. Nadają się one szczególnie do pracy przy stale wysokim zapotrzebowaniu na sprężone powietrze.

Przejdź do oferty

Sprężarki o zmiennej wydajności

F Drive.png

F-Drive 5,5-75kW

F-Drive 5,5-75kW

Oszczędność energii i miejsca jednocześnie, nie musi to być sprzecznością w kategoriach. Wręcz przeciwnie. My w ALMiG od ponad dziesięciu lat udowadniamy, że koncepcja pionowego układu silnika i agregatu sprężarkowego to kluczem do sukcesu, zarówno w zakresie efektywności energetycznej, jak i przestrzeni instalacyjnej.

Przejdź do oferty
VARIABLE XP.png

Variable XP 22-200kW

Variable XP 22-200kW

Sprężarki śrubowe VARIABLE XP są optymalnym rozwiązaniem dla zapewnienia odpowiedniej ilości sprężonego powietrza w przypadku wahań zapotrzebowania na sprężone powietrze. Dzięki zintegrowanej przetwornicy częstotliwości specjalnie zaprojektowany silnik pracuje tak szybko, jak to konieczne do wytworzenia wymaganej ilości sprężonego powietrza.

Przejdź do oferty
V Drive T.png

V-Drive T 90-315kW

V-Drive T 90-315kW

Unikalny projekt sceny integruje pierwszy i drugi stopień w jednej sprężarce. Wirniki każdego stopnia sprężarki osiągają optymalną prędkość dzięki przekładni zębatej.
Wydajne sprężanie uzyskuje się dzięki zastosowaniu chłodzącej mgły olejowej do chłodzenia międzystopniowego.

Przejdź do oferty

Atmopol

Almig – Sprężarki z wtryskiem oleju

Sprężarki Almig. Firma Almig jest jednym z wiodących dostawców systemów technologii sprężonego powietrza i posiada wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu i dostarczaniu rozwiązań premium w branży sprężonego powietrza. W sprężarkach stosowane są rozwiązania, które nakierowane są na jakość i innowacyjność, a oferowane produkty cechują się optymalną efektywnością energetyczną i cichą pracą. Ciągły rozwój i wszechstronna wiedza branżowa zapewniają ciągłe ulepszenia oferowanych sprężarek co pozwala szybko i elastycznie reagować za zapotrzebowania klientów.

Oferowane rozwiązania zaspokajają potrzeby i wymagania praktycznie każdego rodzaju odbiorców – od małych warsztatów rzemieślniczych i średnich firm po duże firmy i przemysł ciężki. W ofercie firmy Almig znajdują się zarówno małe sprężarki śrubowe – o mocach 4 – 22 kW – jak i duże sprężarki dwustopniowe o mocy znamionowej do 315 kW o bezkonkurencyjnej efektywności energetycznej. Ofertę uzupełniają sprężarki bezolejowe – sprężarki spiralne o mocy 4 – 15 kW oraz śrubowe o mocy do 275 kW, w tym absolutnie unikalna seria Almig Lento z wtryskiem wody do stopnia śrubowego.