Energia sprężonego powietrza

Atmopol

Kontenerowe stacje sprężarkowe

Kontenerowe stacje sprężarkowe – Zaprojektujemy, zbudujemy i zainstalujemy dla Ciebie gotową do użytku stację sprężonego powietrza z uzdatnianiem sprężonego powietrza i zbiornikiem buforowym w kontenerze o długości 6 lub 12 m. Kontener można następnie ustawić w dowolnym miejscu za pomocą dźwigu lub wózka widłowego.

Dzięki kontenerowym stacjom sprężonego powietrza Atmopol zyskujesz niezależność od miejsca i warunków otoczenia w swoich halach produkcyjnych.

Do budowy kontenerowych stacji sprężarek stosujemy znormalizowane kontenery ISO o dużej pojemności do frachtu morskiego, wykonane ze stali, które umożliwiają prosty i szybki załadunek, transport oraz montaż. Zewnętrzna strona może być pomalowana na kolory z palety RAL zgodnie z wymaganiami klienta. Kontener pełni funkcję obudowy, jest dodatkowo ocieplony na ścianach i suficie, wyposażony w układ wentylacji i instalacje elektryczną wraz z oświetleniem wewnętrznym i szafą sterowniczą. Kontenerowa stacja sprężarek jest wyposażona w drzwi technologiczne wg życzenia klienta

kompresory srubowe