Energia sprężonego powietrza

Atmopol

Sprężarki bezolejowe Almig

almig logo rgb
ALMiG Scroll 08 web.png

Sprężarki spiralne seria Scroll 4-15kW

Sprężarki spiralne seria Scroll 4-15kW

Nowa seria SCROLL łączy w sobie kreatywną pomysłowość z zaawansowaną inżynierią w celu zapewnienia najwyższej jakości bezolejowego rozwiązania w zakresie sprężonego powietrza.

Przejdź do oferty
lento.png

Sprężarki śrubowe seria lento 15-110kW

Sprężarki śrubowe seria lento 15-110 kW

Bezolejowa seria sprężonego powietrza LENTO generuje w 100% bezolejowe sprężone powietrze do wszystkich zastosowań, w których produkowane są produkty najwyższej jakości..

Przejdź do oferty

Sprężarki bezolejowe są niezastąpione w takich zastosowaniach jak produkcja żywności i napoi, lakiernictwo samochodowe, przetwórstwo chemiczne i petrochemiczne, sektor medyczny, produkcja elektroniki czy nawet produkcja tekstyliów.

W porównaniu ze sprężarkami smarowanymi olejem, bezolejowe sprężarki powietrza oferują korzyści w postaci niższych kosztów eksploatacji całego układu sprężonego powietrza, braku ryzyka skażeniem produktu olejem czy też konieczności uzdatniania usuwanego kondensatu.

W naszej ofercie posiadamy sprężarki bezolejowe firmy ALMiG. SCROLL typu spiralnego dla mocy od 4,0 – 15,0 kW oraz śrubowe z wtryskiem wody LENTO o mocy od 15,0 do 110,0 kW. W przypadku zapotrzebowania na sprężarki bezolejowe o wyższej wydajności prosimy o kontakt z naszym działem handlowym